PIELGRZYMKA
DO WŁOCH
PIELGRZYMKI

PIELGRZYMKA
DO WŁOCH


Termin: do indywidualnego ustalenia

Kierunek: Włochy


Dzień 1:
- Msza Święta w godzinach wieczornych; nocny przejazd z Żywca przez Słowację i Austrię do Włoch.

Dzień 2:
- Podróż przez północne Włochy do Chianciano Terme, zakwaterowanie, obiadokolacja, Msza Święta i nocleg w hotelu.

Dzień 3:
- Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do ASYŻU (miasta Św. Franciszka). Msza Święta, a po niej zwiedzanie miasta.
- Asyż to nie tylko jedna z wielu malowniczych miejscowości w Umbrii o pięknej i starej zabudowie, ale przede wszystkim miasto św. Franciszka, w którym jego wołanie o miłość i pokój do dziś brzmi z niezwykłą siłą. Spacer przez zabytkowe centrum miasteczka, Kościół Św. Klary, z zabytkową chrzcielnicą, gdzie Święty został ochrzczony. Na miarę możliwości czasowych przejazd pod Asyż i nawiedzenie Bazyliki Santa Maria degli Angeli z Kaplicą Porcjunkuli, czyli najmniejszego, pierwszego kościółka wybudowanego przez Świętego Franciszka i jego współbraci. Przejazd do CASCII - miasta Świętej Rity. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg w hotelu.

Dzień 4:
- Śniadanie, następnie Msza Święta w Sanktuarium Świętej Rity - klasztor, gdzie Święta spędziła 40 lat swojego życia i gdzie zmarła. Zwiedzanie Bazyliki z cudownie zachowanym ciałem świętej, jak również Bazyliki Dolnej – gdzie miał miejsce Cud Eucharystyczny, zobaczymy także relikwie Błogosławionego Szymona Fidati i Błogosławionej Marii Teresy Fasce. Po zwiedzaniu, przejazd do Bracciano pod Rzymem - zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 5:
- Śniadanie. Po śniadaniu przejazd do RZYMU i WATYKANU. Msza Święta, a następnie udział w modlitwie Anioł Pański na Placu Świętego Piotra. Zwiedzanie Bazyliki Świętego Piotra i Rzymu z przewodnikiem. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 6:
- Śniadanie. Po śniadaniu przejazd do Rzymu i dalsze zwiedzanie miasta z przewodnikiem (Bazylika Świętego Jana na Lateranie oraz najważniejsze zabytki starożytnego miasta jak Forum Romanum, Colosseum, Fontanna di Trevi, Piazza Navonna, Ołtarz Ojczyzny i Panteon). Msza Święta w jednym z rzymskich kościołów. Powrót do hotelu, obiadokolacja.

Dzień 7:
- Śniadanie. Wykwaterowanie, przejazd do MONTE CASINO – Opactwo Benedyktyńskie oraz Polski cmentarz wojenny - zwiedzanie obiektu, czas na modlitwę indywidualną, następnie przejazd do SAN GIOVANNI ROTONDO. Msza Święta. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg w hotelu. Możliwość indywidualnej modlitwy w Sanktuarium Świętego Ojca Pio.

Dzień 8:
- Śniadanie. Po śniadaniu przejazd do MONTE SAN ANGELO – nawiedzenie Sanktuarium Świętego Michała Archanioła – grota i miejsce objawień Św. Michała Archanioła. Msza Święta. Spacer po urokliwie położonym miasteczku. Powrót do San Giovanni Rotondo – nawiedzenie Bazyliki, spacer po Sanktuarium z przewodnikiem. Droga Krzyżowa oraz możliwość modlitwy indywidulanej przy grobie Świętego Ojca Pio. Czas wolny w miasteczku, obiadokolacja, nocleg w hotelu.

Dzień 9:
- Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd autostradą wschodu słońca, wzdłuż wybrzeża Morza Adriatyckiego do LANCIANO – miejsca pierwszego potwierdzonego cudu eucharystycznego. Wizyta w Sanktuarium gdzie przechowywane są relikwie Świętego Ciała i Krwi Chrystusa. Modlitwa, chwila zadumy i czas wolny. Przejazd do MANOPELLO – małej wioski w górach. Wizyta w Sanktuarium Volto Santo czyli Sanktuarium Świętego Oblicza. Przechowywany jest w tym miejscu w obustronnie przeszklonej monstrancji całun Świętej Weroniki, na którym Jezus Chrystus uwiecznił swoje Święte Oblicze. Wspólna Msza Święta, czas wolny. Przejazd do hotelu w Cattolica, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 10:
- Śniadanie. Po śniadaniu wykwaterowanie, Msza Święta i czas wolny na odpoczynek nad morzem. Po południu wyjazd w drogę powrotną w kierunku Polski.

Dzień 11:
- Przyjazd do miejsca startowego w godzinach porannych. Zakończenie pielgrzymki.


Szczegóły i zapisy:
+48 504 267 664; +48 533-840-500
lub kontakt@cedron.eu

Podczas pielgrzymki codzienna Msza Święta
oraz zwiedzanie poszczególnych obiektów sakralnych!!


Uwagi: Kolejność zwiedzania i Mszy Świętych może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od organizatora. Prosimy o zabranie WAŻNEGO dokumentu tożsamości.
- przejazd luksusowym autokarem (DVD, barek, klimatyzacja, WC)
- ubezpieczenie NNW i KL
- 8 noclegów (pokoje 2-3-osobowe)
- 8 śniadań
- 8 obiadokolacji
- opiekę wykwalifikowanego pilota na całej trasie przejazdu
- przewodników lokalnych
- bilety na metro w Rzymie
- obowiązkowy zestaw słuchawek do Bazylik Świętego Piotra w Rzymie
- opłaty parkingowe
- wymagane koszty wjazdów do poszczególnych miast
- obowiązkowy zestaw tour quide
- obowiązkową składkę do TFG i TFP


Uwagi: Kolejność zwiedzania i Mszy Świętych może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od organizatora. Prosimy o zabranie WAŻNEGO dokumentu tożsamości.
Szczegóły i zapisy:
+48 504 267 664; +48 533-840-500
lub kontakt@cedron.eu

Organizator: Biuro Usług Turystyczno-Szkoleniowych „CEDRON”
Numer konta – 90 1020 1390 0000 6902 0623 2971


MASZ PYTANIA?

ZADZWOŃ TERAZ!
+48 504-267-664